Sportas2019 m. Kovo 3 d. 20:05

„Žalgirio“ krepšininkams ir vėl nepavyko įveikti „Neptūno“

74392

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojos titulą ginanti Kauno „Žalgirio“ komanda išvykoje 71:81 (15:23, 22:25, 19:16, 15:17) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ pranašumą.

Klaipėdiečiai šalies čempionus šį sezoną nugalėjo visus tris kartus.

Viso susitikimo metu atsilikinėję žalgiriečiai ketvirtojo kėlinio viduryje buvo priartėję prie varžovų 64:68, bet uostamiesčio klubas spurtu 9:1 atstatė dviženklę persvarą 77:65. Likus žaisti dvi minutes, Deividas Gailius smeigė tritaškį (80:68) ir nebepaliko svečiams vilčių išsigelbėti.

„Neptūno“ komandai 16 taškų pelnė Deividas Gailius, 14 - Tomas Delininkaitis, 12 - Simas Galdikas (9 atk. kam.).

Kauno ekipoje 22 taškus surinko Brandonas Daviesas, 17 - Leo Westermannas, 11 - Edgaras Ulanovas.

Klaipėdiečiai taikliau atakavo iš trijų taškų zonos ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38-29.

„Žalgiris“ (20 pergalių/3 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Neptūnas“ (18/5) užima antrąją vietą.