Sportas2019 m. Sausio 31 d. 21:32

„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo „Chimki“ komandai

BC Žalgiris nuotr.

17710

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 21-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 64:74 (17:19, 20:17, 19:11, 8:27) turėjo pripažinti Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipos pranašumą.

Žalgiriečiai iš paskutinių septynerių rungtynių pralaimėjo šešerias.

Kauniečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 17:19, bet prieš ilgąją pertrauką turėjo minimalų pranašumą 37:36. Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 7:2 ir atitrūko 44:38, o netrukus įgijo aštuonių taškų pranašumą (49:41). Po trijų kėlinių komandas skyrė devyni taškai (56:47). Sėkmingai paskutinį ketvirtį pradėję aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 14:5 ir, įpusėjus kėliniui, išlygino rezultatą 61:61. „Chimki“ krepšininkai nebemažino apsukų ir, pelnę dešimt taškų be atsako, nutolo 71:61. Per likusią 1,5 minutės žalgiriečiams nebepavyko panaikinti varžovų pranašumo.

Kauno komandai 15 taškų pelnė Marius Grigonis, 10 - Nate'as Woltersas, 9 - Edgaras Ulanovas, 7 - Brandonas Daviesas, po 6 - Deonas Thompsonas ir Thomas Walkupas, 4 - Antanas Kavaliauskas, 3 - Artūras Milaknis, po 2 - Paulius Jankūnas ir Aaronas White'as.

Trijų nesėkmių seriją nutraukusioje „Chimki“ ekipoje 20 taškų surinko Jordanas Mickey (9 atk. kam.), 16 - Malcolmas Thomasas (8 atk. kam.), 14 - Tony Crockeris.

„Žalgiris“ (8 pergalės/13 pralaimėjimų) turnyre užima 12-ąją vietą, o „Chimki“ (8/13) ekipa - 13-ąją.

Pirmajame rate žalgiriečiai namuose pralaimėjo „Chimki“ krepšininkams 83:84.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario 7 dieną svečiuose su Barselonos „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) komanda.