Sportas2017 m. Lapkričio 23 d. 23:07

„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje šventė penktąją pergalę

21241

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų devintojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 91:83 (22:26, 25:18, 19:17, 25:22) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipą.

Žalgiriečiai pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 22:26, tačiau antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai ir prieš ilgąją pertrauką įgijo trijų taškų pranašumą 47:44. Po trijų ketvirčių aikštės šeimininkai buvo priekyje 66:61, o įpusėjus paskutiniam kėliniui, susikrovė dviženklę persvarą 78:66. Likus žaisti 1 min. 40 sek., svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų 83:86, bet penki iš eilės Kevino Pangoso taškai užtikrino šeimininkų pergalę.

„Žalgiriui“ (5 pergalės/4 pralaimėjimai) Edgaras Ulanovas pelnė 22 taškus, Paulius Jankūnas - 17, Brendonas Deivisas (Brandon Davies) - 12, K. Pangosas - 10.

Stambulo ekipoje (2/7) 17 taškų surinko Brajantas Danstonas (Bryant Dunston), 15 - Džošas Adamsas (Josh Adams), 13 - Rikis Ledas (Ricky Ledo), 12 - Krunoslavas Simonas, 11 - Brokas Motamas (Brock Motum).

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 30 dieną išvykoje su Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis) krepšininkais.