Vyko tradicinės lenktynės dviračiais D. Žiliūtės taurei laimėti

Rietavas

Etaplius.LTŠaltinis: Rietavo savivaldybė

276169

Rugpjūčio 13 d. dviračių sporto entuziastai rinkosi į tradicines Rietavo savivaldybės administracijos organizuojamas lenktynes dviračiais D. Žiliūtės taurei laimėti. Startas ir finišas tradiciškai buvo Pievų g. prieš D. Žiliūtės tėvų namus. Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas (sportui) Mantas Vaičekauskas ir Galina Žilienė davė startą varžyboms.

Šiais metais 50 dalyvių sėkmingai įveikė 3 kilometrų trasą. Jauniausia dalyvė - 3 metų Adelė Jonušaitė. Greičiausiai trasą įveikė Mantas Kėbla. Rezultatai: amžiaus grupėje iki 5m. už sėkmingai įveiktą trasą apdovanoti: Adelė Jonušaitė, Jorė Saudargaitė, Eliza Perier, Jokūbas Mažeika, Ąžuolas Petkus, Benediktas Krasauskas, Ąžuolas Vasiliauskas.

Amžiaus grupėje 6-8 metų 3 vietą užėmė Vilius Judeikis, 2 vietą - Gabrielė Macaitytė, Rokas Vasiliauskas, 1 vietą - Greta Judeikytė, Emilis Paulauskas. Amžiaus grupėje 9-11 m. 3 vietą pelnė Tauras Bružinskis, 2 vietą Benas Vasiliauskas, 1 vietą Viktorija Perier, Benas Montrimas. Amžiaus grupėje 15-17 m. 1 vietą iškovojo Inesa Perier, Tadas Mikalauskas. Amžiaus grupėje 18-34 m.

3 vietą užėmė Kristina Krasauskienė, Laimonas Saudargas, 2 vietą - Monika Judeikytė, Eimantas Mažeika, 1 vietą - Raminta Vasiliauskienė, Edmundas Ratkevičius. Amžiaus grupėje 35-49 m. 3 vietą pelnė Laima Ciparytė, Giedrius Bružinskis, 2 vietą - Roma Macaitienė, Jonas Mišeikis, 1 vietą - Laura Bružinskienė, Mantas Kėbla. Amžiaus grupėje 50 m. ir daugiau 3 vieta iškovojo Jean-Luis Perier, 2 vietą - Robertas Asauskas, 1 vietą - Ramutė Jadenkienė, Rolandas Judeikis.