REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Dakaras 20242024 m. Sausio 19 d. 13:14

V. Žala užfiksavęs TOP3 rezultatą paskutiniame greičio ruože: „Nenuleidžiam galvos net jei nesiseka devynis kartus iš eilės“

Lietuva

J. Urbonaitės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Pranešimas spaudai


289596

Dvi savaites trukęs Dakaro ralio maratonas penktadienį pasiekė finišą – sunkiausiame pasaulio iššūkyje startavę lenktynininkai per dvylika greičio ruožų įveikė daugiau nei puspenkto tūkstančio kilometrų. Su techniniais nesklandumais kelias dienas vis susidūręs Vaidotas Žala paskutiniame etape parodė savo galimybes ir užkopė į greičiausiųjų trejetuką.

Kaip ir pabaigėm, ar ne? Kiek čia mums pritrūko, dvylikos sekundžių?“, – su šypsena veide kirtęs finišo liniją tikslinosi „Arijus X-raid“ komandos pilotas, turėdamas galvoje tai, kad nuo antroje vietoje šiandien finišavusio G. De Mevius ekipažą skyrė labai nedaug. V. Žala dvyliktame etape užfiksavo trečią greičiausią laiką, o nuo lyderio S. Loebo atsiliko vos penkiomis minutėmis.

Smagu buvo. Labai fainas greičio ruožas, toks pilna rankena. Buvo truputį klaidų, akmenų, bet kaip ten sakoma – net jeigu nesiseka devynis kartus iš eilės, reikia laikyti pakeltą galvą“, – teigiamų emocijų neslėpė lenktynininkas.

Per dvyliką šio Dakaro ralio greičio ruožų „Arijus X-raid“ net šešiuose buvo tarp dešimt greičiausiųjų, tačiau vis ožiavęsis Mažylis neleido kovoti dėl pozicijų bendroje rezultatų lentelėje. „Ultimate“ įskaitos nugalėtoju tapo Carlosas Sainzas, beveik pusantros valandos aplenkęs artimiausius savo varžovus S.Loebą ir G.De Mevius. B.Vanagas bendroje įskaitoje užfiksavo aštuntą rezultatąREDAKCIJA REKOMENDUOJA