Aktualijos2017 m. Birželio 1 d. 14:18

Švendubrės miške geriausiai orientavosi pajūrio pasieniečiai

Klaipėda

5262

VSAT orientavimosi varžybose komandinėje įskaitoje nepralenkiami buvo daugkartiniai tokių renginių nugalėtojai buvo Pakrančių apsaugos rinktinės (PAR) pasieniečiai (nuotraukoje). Asmeninėje įskaitoje penktus metus iš eilės triumfavo PAR atstovas Agnius Čepas (pirmas iš kairės), o tarp moterų nugalėjo Eglė Baranauskaitė iš Varėnos rinktinės.

Trečiadienį Druskininkuose Varėnos rinktinė organizavo VSAT orientavimosi sporto varžybas.

Renginyje dalyvavo pasieniečiai iš 5 VSAT rinktinių bei Pasieniečių mokyklos. Švendubrės miške vyrai turėjo įveikti 6 km distanciją, moterys - 4 km.

Komandinėje įskaitoje geriausiai vietovėje orientavosi ir greičiausiai visus kontrolinius punktus eilės tvarka įveikė Pakrančių apsaugos rinktinės atstovai, kurie pastaraisiais metais šiose varžybose skina nugalėtojų laurus. Bendras šios komandos rezultatas – 2 val. 29 min. 22 sek. Antra vieta atiteko šeimininkams Varėnos rinktinės sportininkams, kurie distancijoje užtruko 2 val. 43 min. ir 32 sek. Treti liko Ignalinos rinktinės orientacininkai, kurių laikas - 3 val. 12 min. 58 sek.

Moterų įskaitoje nepralenkiama buvo Varėnos rinktinės komandos narė E. Baranauskaitė (nuotraukoje centre), trasoje užtrukusi 47 min. ir 44 sek. Antra finišą pasiekė Pagėgių rinktinės komandos orientacininkė Viktorija Motuzaitė (pirma iš dešinės), kurios laikas - 49 min. ir 40 sek. Trečią vietą užėmė Pakrančių apsaugos rinktinės sportininkė Renata Stirbytė. Ji nuo V. Motuzaitės atsiliko tik 15 sek.

Vyrų įskaitoje pirma vieta atiteko Pakrančių apsaugos rinktinės garbę gynusiam A. Čiapui (nuotraukoje viduryje). Trasą jis įveikė per 32 min. ir 13 sek. Beje, šis pareigūnas orientacininkų varžybose triumfavo penktus metus iš eilės. Varėnos rinktinės atstovas Mindaugas Stulgys (pirmas iš kairės), distancijoje užtrukęs 33 min. ir 22 sek., finišavo antras. Šis sportininkas praėjusiais metais taip pat užėmė antrą vietą. Ant trečio pakylos laiptelio užkopė Ignalinos rinktinės komandos narys Paulius Kokanka, kuris trasą įveikė per 39 min. ir 12 sek.

Varžybų nugalėtojams bei prizininkams apdovanojimus įteikė Varėnos rinktinės Vytautas Ižganaitis.