Sun City Open 2019

A. Kaselio asmeninis albumas

Aivaras Kaselis KaselisŠaltinis: Etaplius.lt

82692

Merginų imtynių jaunimo amžiaus iki 21 metų turnyre SUN CITY OPEN kovojo devynios komandos iš šešių šalių. Komandiniame reitinge nugalėtojomis tapo Šiaulių sporto gimnazijos rinktinė, antrąją vietą laimėjo Mogiliovo Olimpinio rezervo komanda, trečiąją vietą užėmė Ukrainos komanda.

Asmeninėse įskaitose pagal svorio kategorijas čempionėmis tapo Kamilė Gaučaitė iki 76 kg. ir Laura Stanelytė iki 55 kg.

Antrąsias vietas laimėjo Greta Čeponytė iki 76 kg, Viktorija Augustauskaitė iki 62 kg. Kornelija Zaicevaitė iki 59 kg. Auksė Rutkauskaitė iki 57kg. Gabija Dilytė iki 53 kg. Trečiąją vietą laimėjo Kamilė Šernauskaitė iki 53 kg.

Visos medalininkės treniruojasi Šiaulių sporto gimnazijoje ir Šiaulių sporto centre Atžalynas.

Po turnyro tradiciškai Šiauliuose treniruotis pasiliko visos komandos. Treniruočių stovykloje, kuri vyks dešimt dienų, merginos tęs pasiruošimą svarbiausiems šių metų startams. O startų tikrai daug: tai Europos jaunimo ir jaunių čempionatas, Pasaulio jaunimo ir jaunių čempionatas bei vieni svarbiausių – Olimpinis jaunimo festivalis Baku ir Europos Olimpinės žaidynės Minske. Viską vainikuos Pasaulio čempionatas Kazachstane, Sultanbeko mieste spalio pabaigoje, kuriame, planuojama, kovos net trys mūsų miesto imtynininkės dėl Tokyo 2020 Olimpinių žaidynių licencijų.