Molėtų rankininkai ir toliau žengia be pralaimėjimų

Utena

Molėtų rankinis

JONAS BAREIKISŠaltinis: Etaplius.lt

19018

Molėtų kūno kultūros ir sporto centro vaikinų jaunimo rankinio komanda sėkmingai pradėjo kovas Lietuvos jaunimo (U-19) rankinio čempionate. Trenerio Stepo Šanteriovo vadovaujami jaunuoliai Druskininkuose iškovojo pergalę rezultatu 38:27 (19:13), įveikdami šeimininkus druskininkiečius.

Į aikštelę molėtiškiai išėjo labai susikaupę ir net 8 minutes išlaikė savo vartus „sausus“, pirmaudami 7:0. Po to aikštelės šeimininkai „pabudo“ ir rungtynės toliau jau vyko taškas į tašką. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 5 min., skirtumas buvo sumažėjęs iki 4 įvarčių, bet Molėtų KKSC vaikinai, suaktyvinę gynybą, vėl pabėgo į priekį, laimėdami kėlinį 19:13. Nuo pat antrojo kėlinio pradžios Druskininkų ekipa vėl neleido ramiai „jaustis“, jie po truputį vėl bandė mažinti atsilikimą (25:21).

Puikus Molėtų vartininko Ernesto Sarolio žaidimas neleido varžovams dar labiau priartėti, tuo pasinaudoję komandos draugai vėl „pabėgo“. Rungtynės buvo laimėtos 38:27.

Pasak molėtiškių trenerio, „šiose rungtynėse ypač puikiai vartus gynė Ernestas Sarolis. Puolime, nesulaikomas buvo Deividas Matulis – 14 įvarčių. Po 5 įvarčius prie pergalės pridėjo Mantas Ramonas ir Robertas Skobas, po 4 – Arnas Kisielius, Kajus Miltenis ir Eimantas Karalis. Po įvartį pelnė Šarūnas Mieliauskas ir Laurynas Uselis“.

Tai buvo antrasis laimėjimas iš tiek pat galimų.

Lietuvos jaunimo rankinio čempionato pirmose starto rungtynėse Molėtų KKSC vaikinai sutriuškino savo varžovus iš Šilalės SM 56:21 (21:12). Varžovai sugebėjo pasipriešinti tik pirmąsias 10 min (6:6), po to išaiškėjo akivaizdus molėtiškių pranašumas. Šiose rungtynėse Molėtų KKSC gretose pasižymėjo visi registruoti žaidėjai. Daugiausiai įvarčių pelnė Eimantas Karalis – 12 ir Deividas Matulis – 10.

Kitos rungtynės vyks Molėtuose su Zarasų SC rankininkais.