PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gamta2019 m. Gegužės 22 d. 14:53

Skystos trąšos

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


84899

Metas išbandyti tuos privalumus sodininkystėje ir žemės ūkyje, kuriuos teikia skystos trąšos. Ši trąšų rūšis pagerina augalų atsparumą aplinkos sąlygoms ir kenkėjams, padeda sulaukti gausesnio ir kokybiškesnio derliaus, ženkliai palengvina daugelį augalininkystės darbų. Skystąsias trąšas naudoja ir jas giria daug ūkininkų visame pasaulyje. Kodėl jos tokios vertingos, sužinosite šiame straipsnyje.

Skystųjų trąšų privalumai

Kuo skystosios trąšos geresnės už biriąsias? Vienas iš didžiausių privalumų yra tas, kad skystąsias trąšas galima paskleisti ne tik dideliais kiekiais pirmojo tręšimo metu, tačiau taip pat ir mažesnėmis dozėmis kuomet tręšiama papildomai. Naudojant purkštuvus patogu tolygiai paskirstyti trąšų kiekius, net jei jie labai nedideli. Skystos azoto trąšos taip pat pasižymi greitesniu veikimu – vėlinant žiemkenčių tręšimą, vegetuojantis augalas jas pasisavina per 5-6 valandas, kai tuo tarpu biriųjų trąšų įsisavinimo laikas 5-6 dienos.

Plačios panaudojimo galimybės

Skystos trąšos tinka pavasariniam tręšimui. Jomis galima tręšti įvairius augalus laukuose, soduose, daržuose, šiltnamiuose. Padeda geriau bręsti medžiams, krūmams, gėlėms, įvairiems dekoratyviniams sodinukams. Tai yra visiškai natūralios trąšos, apsaugančios nuo ligų sukėlėjų ir piktžolių. Dirvožemis tampa labiau subalansuotas, sukuriama palanki terpė įvairaus tipo augalams išaugti sveikiems ir brandiems.

Išbandykite ilgalaikio veikimo skystąsias trąšas ir mėgaukitės greitais rezultatais. Savo srityje nusimanantys specialistai padės Jums išsirinkti tinkamas trąšas ir suteiks visą reikalingą informaciją kaip jas tinkamiau pritaikyti.

Informacijos šaltinis: biodinamika.lt

Reklama