Aktualu | Gyvenimas | Pramogos | + Projektai | Specialiosios rubrikos |
Pasirinkite savo miestą | Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Marijampolė | Telšiai | Alytus | Tauragė | Utena |
Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt
Šiaurės Lietuvos kolegija kartu su Rezeknės technologijų akademija įgyvendina Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo abipus sienos programos 2014-2020 Interreg V-A „SalesLabs for employability competencies development/SalesLabs No: LLI-184“. („Pardavimų laboratorijos darbo kompetencijų ugdymui“) projektą, kurį finansuoja Europos regioninės plėtros fondas. Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2017-07-01 – 2019-06-30. Projekto finansavimo suma – 524866.74 EUR.
dsc-2010.JPG
Įgyvendinant projektą 2018 m. spalio 25-26 d. Šiaurės Lietuvos kolegijoje įvyko antrosios kūrybinės dirbtuvės, kuriose buvo pristatytos verslo įmonių problemos, diskutuota apie šių problemų bei jų sprendimo integravimo į studijas galimybes, taikant probleminio mokymo metodą projektą įgyvendinančiose mokymo įstaigose (Šiaurės Lietuvos kolegijoje ir Rezeknės technologijų akademijoje).
Reginyje dalyvavo Šiaulių ir Rezeknės (Latvija) regionų verslo atstovai, kurie identifikavo atstovaujamos verslo įmonės problemines veiklos sritis, silpnąsias vietas bei konkurencinius trūkumus, akcentavo savo lūkesčius dėl verslo problemų sprendimo. Vyko konstruktyvūs verslininkų pokalbiai su dėstytojais. Lietuvos ir Latvijos verslo atstovai tarpusavyje diskutavo apie verslo problemų sprendimų kryptis, naujų produktų įvedimo į rinką problemas, efektyvius rinkodaros sprendimus bei šiuolaikinių informacinių komunikacinių technologijų naudojimą siekiant veiksmingos rinkodaros komunikacijos, tarptautinės rinkos plėtros bei eksporto didinimo galimybes. Organizuoti išvykstamieji vizitai bei pažintinės ekskursijos į Šiaulių miesto ir regiono verslo įmones. Renginio apimtyje vyko oficialus Pardavimų laboratorijos „SalesLabs“ atidarymas, kuriame dalyvavo Šiaulių ir Rezeknės regionų verslo atstovai, dėstytojai, studentai, projekto ir mokymo įstaigų administracijos darbuotojai, Kolegijos socialiniai partneriai ir kiti kviestiniai svečiai.
Pardavimų laboratorijos „SalesLabs“ atidarymo metu organizuota kelių vietinių gamintojų prekių paroda, demonstruoti verslo atstovų ir dėstytojų kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavusių bei veiklos problemas pristačiusių verslo įmonių gaminiai, vyko verslo kontaktų mugė. Pardavimų laboratorijos „SalesLabs“ atidarymo metu buvo pristatyta šios naujos atviros kūrybinės erdvės veiklos koncepcija ir perspektyvos, pagal projektą LLI-184 šioje laboratorijoje numatytos veiklos. Akcentuota, kad naujai atidarytose „SalesLabs“ patalpose vyks praktiniai probleminio mokymo seminarai, bendros studentų ir verslo atstovų darbinės sesijos, kūrybinės dirbtuvės, verslo kontaktų mugės, produktų pristatymai, parodos ir kiti verslo įmonių prekių bei paslaugų pardavimus skatinantys renginiai, įsidarbinimą bei adaptaciją darbo rinkoje gerinančios, verslo bendradarbiavimą lokaliu ir tarptautiniu lygiais plėtojančios veiklos.
Pardavimų laboratorijoje „SalesLabs“ vykdomos veiklos prisidės prie sėkmingo naujų produktų įvedimo į rinką, tinkamos rinkodaros strategijos kūrimo, verslo įmonių bendradarbiavimo plėtotės. Pažymėtina, kad Pardavimų laboratorija „SalesLabs“ bus naudojama ne tik studijų tikslais. „SalesLabs“ patalpos tiesiogiai prisidės prie suaugusiųjų verslumo kompetencijų tobulinimo ir veiklų, numatytų pagal Mokymosi visą gyvenimą programą (Life-Long-Learning programme - LLP), vykdymo. Mokymosi visą gyvenimą programa (LLP) bus pradėta įgyvendintijau nuo 2019 m. vasario mėnesio, į mokymus ir kitas suaugusiųjų ugdymo veiklas įtraukiant 20 Šiaulių regiono jaunimo atstovų ir/ar neįgalių asmenų, įgijusių aukštąjį išsilavinimą arba turinčių žemesnį išsilavinimą. Ši programa leis jos dalyviams įgyti papildomų šiuolaikinėje darbo rinkoje reikalingų kompetencijų, padidins jų konkurencingumą darbo rinkoje, pagerins įsidarbinimo galimybes.
Įgyvendinant Mokymosi visą gyvenimą programą Pardavimų laboratorijoje „SalesLabs“ bus organizuojamos tarptautinės kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvaus 20 suaugusių asmenų iš Šiaulių regiono ir 20 šios tikslinės grupės atstovų iš Latvijos. Tarptautinėse kūrybinėse dirbtuvėse bus vykdomos verslumą ir kūrybiškumą ugdančios, į praktinių gebėjimų plėtotę nukreiptos veiklos, sudarant sąlygas renginio dalyviams susipažinti ir su kaimyninės užsienio šalies (Lietuvos arba Latvijos) verslo aplinka ir tendencijomis.
Realizuojant Mokymosi visą gyvenimą programą kūrybinėse erdvėse „SalesLabs“ taip pat bus vykdomi praktiniai mokymai, siekiant patobulinti verslo problemų sprendimo bei sprendimų priėmimo kompetencijas, ir organizuojamos kitos veiklos, pavyzdžiui, produktų parodos, bandomieji pardavimai, prekių ar paslaugų pristatymai bei prezentacijos, degustacijos, susitikimai su verslo atstovais, verslo kontaktų mugės ir kiti renginiai. Šiose veiklose dalyvaus ne tik tiesioginiai Mokymosi visą gyvenimą programą dalyviai (20 Šiaulių regiono jaunimo ir/ar neįgalių asmenų), bet ir kitos suinteresuotos grupės ir kontaktinės auditorijos. Kaip numatyta projekte, į verslo plėtrą ir verslo įmonių problemų sprendimą orientuotuose renginiuose, kurie vyks Pardavimų laboratorijoje „SalesLabs“, dalyvaus ne mažiau nei 100 suinteresuotų asmenų iš Lietuvos.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaurės Lietuvos kolegija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: http://latlit.eu/
latlit-logo-lit-full-rgb.jpg
1.png
2.png