Šiauliai

LRL nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

31299

Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) rungtynėse šeštadienį Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ komanda išvykoje 35:31 (18:17) nugalėjo autsaiderę Utenos „Utenos“ ekipą.

Uteniškiai, kurie šį sezoną dar nėra iškovoję pergalių ir savo sąskaitoje turi vos viena tašką, rungtynes pradėjo susikaupę ir neleido atitrūkti šiauliečiams. Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo vos vieno įvarčio pranašumą (11:10) ir tą minimalią persvarą jie išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos (18:17).

Antrajame kėlinyje „Utena“ ir toliau laikėsi greta savo varžovų, o 40-ąją rungtynių minutę net ir išsiveržė į priekį (24:23). Šiauliečiams perimti iniciatyvą pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet „Utenos“ puolimas sustoje ir jie nepajėgė pasižymėti net 7 minutes. Drausmingai susitikimo paskutines minutes sužaidusi „SM Dubysa-Gubernija“ šventė svarbią pergalę ir turnyrinėje lentelėje pakilo į šeštąją vietą. Dviem taškais mažiau turintis „Vilnius“ yra septintas.

Šiauliečiams 10 įvarčių pelnė Arūnas Tribė, 5 - Arminas Milaknis.

Utenos komandoje 8 kartus pasižymėjo Eimantas Sinkevičius, po 6 - Domantas Juodis, Kasparas Ubeika ir Arūnas Urbonas.