Sportas2018 m. Rugpjūčio 2 d. 13:20

Prieš UEFA Čempionių lygos atranką – kovingos lygiosios su Kazachstano čempionėmis

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

47292

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda rungtynėmis Šiauliuose su Kazachstano čempione Šymkento “BIIK-Kazygurt” baigė pasirengimo ciklą UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui Alytuje.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės savo žiūrovų akivaizdoje niekuo nenusileido grėsmingos varžovėms ir sužaidė taikiai 1:1 (1:0).

“Gintrai-Universitetui” įvartį pelnė Simona Veličkaitė.

“Gintros-Universiteto” sudėtis:G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, N.Filenko (G.Toropovaitė), L.Hudchanka (S.Karasiovaitė), A.Mikutaitė, S.Veličkaitė (L.Rogačiova), A.Alekperova, W.Smeda (D.Gailevičiūtė), N.Baham (L.Žižytė), J.Čubrilo (M.Čubrilo), I.Freitas (K.Tabur).

Į priekį pirmosios įsiveržė būtent šiaulietės, kai po nuostabiai išpildytos kombinacinės atakos viena prieš varžovių vartininkę atsidūrė S.Veličkaitė. Saugė tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo varžovių vartininkę ir išvedė komandą į priekį 1:0. Pirmasis kėlinys baigėsi minimaliu skirtumu pirmaujant aikštės šeimininkėms.

Antrajame kėlinyje abi komandos įnešė nemažai korekcijų sudėtyse, tačiau žaidimas ir toliau buvo apylygus. Vis tik ilgą laiką pirmavusios šiaulietės po standartinės padėties suklydo savo baudos aikštelėje, o sumaištimi pasinaudojusi varžovių legionierė išlygino rezultatą – 1:1. Daugiau įvarčių ekipoms pelnyti nebepavyko, o teisėjos švilpukas užfiksavo lygiąsias – 1:1.

Primename, kad UEFA Čempionių lygos atrankos turnyras Alytuje startuos jau ateinantį antradienį – rugpjūčio 7 -ą dieną. Pirmose rungtynėse “Gintra-Universitetas” 18 val. Alytaus miesto stadione susitiks su Espo “FC Honka” klubu iš Suomijos. Vėliau, rugpjūčio 10 ir 13 dienomis lauks akistatos su Eidžio “EBS/Skala iš Farerų salų bei Bulgarijos čempione Sofijos “FC NSA Sofia”.