Plungės SRC irkluotojai iškovojo 25 medalius

Telšiai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

54622

Rugsėjo 22-23 d. Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių pirmenybės ir jaunučių čempionatas. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių ir vaikų. Puikiai varžybose pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kurie iškovojo net 25 medalius.

Jaunučių grupėje startavusi Greta Gadeikytė iškovojo tris aukso ir tris sidabro medalius: du aukso medalius laimėjo 200 m ir 500 m distancijose, irkluodama dvivietę baidarę su porininke iš Plungės Ugne Sabaliauskaite ir mix rungtyje su porininku iš Šiaulių; vieną sidabro apdovanojimą Greta iškovojo, irkluodama vienvietę baidarę, o kitą – irkluodama keturvietę baidarę su komandos drauge Ugne Sabaliauskaite ir dviem Panevėžio irkluotojomis.

Tarp kanojininkų nepralenkiamas buvo Mantas Skarulskis, startavęs berniukų grupėje. Jis iškovojo keturis aukso medalius 1000 m ir 200 m nuotoliuose: du – irkluodamas vienvietę kanoją, ir du – irkluodamas dvivietę su porininku iš Šiaulių. Jaunučių grupėje Edvinas Šakinis ir Lukas Gudijus, irkluodami dvivietę kanoją, buvo antri 200 m nuotolyje, o 1000 m nuotolyje užėmė trečiąją vietą. Irkluodamas vienvietę kanoją, Edvinas iškovojo bronzą 200 m distancijoje.

Jaunių grupėje 3 vietą užėmė Mantas Jurgutis, irkluodamas keturvietę baidarę, ir iškovojo auksą mix rungtyje su porininke iš Marijampolės. Kanojininkas Mantas Gadeikis iškovojo tris medalius: du bronzos 200 m nuotolyje, irkluodamas tiek vienvietę, tiek dvivietę kanojas, ir sidabro – irkluodamas dvivietę su porininku iš Kauno. Sportininkus varžyboms rengė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.