Plungės „olimpiečiams“ reguliariojo sezono 1-ojo rato varžybos – sėkmingos

Plungė

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

19463

Lapkričio 3 dieną UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje įvyko 3-osios Plungės „Olimpo“ reguliariojo sezono 1-ojo rato varžybos. Olimpiečiai susitiko su dar nė vieno pralaimėjimo neturinčia Marijampolės „Sudūva – Mantinga – 2“ krepšinio komanda. Panašu, kad olimpiečiai nebuvo linkę tenkintis dviem pralaimėjimais iš eilės, - pačioje žaidimo pradžioje pademonstravo savo ryžtą ir pirmąjį kėlinį laimėjo 19:10. Antrojo kėlinio metu žaidimo taisykles toliau diktavo plungiškiai, todėl jie kėlinį laimėjo 15:11. Po dviejų kėlinių mūsiškiai buvo susikrovę dviženklį pranašumą - 34:21. Savo jėgomis užtikrinti olimpiečiai iniciatyvos nepaleido iki pat žaidimo galo, - trečiąjį kėlinį jie laimėjo 16:15, o ketvirtąjį - 23:14. Net 23 taškų persvara Plungės „Olimpas“ palaužė Marijampolės krepšininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę - 73:50.

Plungės „Olimpo“ komandai šiose varžybose naudingiausias buvo Gediminas Jakštas. Iš viso žaidęs 26 minutes, jis surinko 24 naudingumo balus, įmetė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Deividas Rasys, iš viso varžybose žaidęs 25 minutes, surinko 14 naudingumo balų, prie komandos rezultato prisidėjo 10 – čia taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Komandos naujokas šešiolikmetis Lukas Kreišmontas surinko 12 naudingumo balų, įmetė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 4 varžovų pražangas. Žilvinas Kubilius prie komandos rezultato prisidėjo 11 taškų.

Marijampolės krepšinio komandoje geriausiai pasirodė Domantas Senda. Jis surinko 21 naudingumo balą, įmetė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Matas Andruškevičius surinko 8 naudingumo balus, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir įmetė 11 taškų. Jaunius Davniukas, sužaidęs 30 minučių, surinko 6 naudingumo balus, prie komandos rezultato prisidėjo 7 taškais, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kaip ir kiekvienais metais, sporto klubas „Plungės olimpiečiai“ organizuoja puikią loteriją. Šiemet – tai kelionė dviem į Stokholmą. Pagrindinė sąlyga – ateiti į Plungės „Olimpo“ varžybas ir iš aikštės vidurio pataikyti į krepšį. Visi pataikiusieji sezono pabaigoje rungsis finalinėje kovoje. Lapkričio 3 dieną paaiškėjo pirmasis finalininkas – plungiškis Simonas Lapis...

Lapkričio 4 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje jėgas surėmė su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkais. Jie, taip pat kaip ir marijampoliečiai, savo sąskaitoje turėjo 2 pergales. Prasidėjus rungtynėms, klaipėdiečiai susirinko 8 taškų pranašumą - 26:18. Antrojo kėlinio metu olimpiečiai gerokai pasitempė ir pralenkė varžovus – kėlinį laimėjo net 14 taškų - 22:8. Prieš didžiąją pertrauką plungiškiai galėjo kiek lengviau atsikvėpti – jie turėjo 6 taškų pranašumą – 40:34. Prasidėjus trečiajam kėliniui, klaipėdiečiai nutarė kovoti iki galo ir kėlinį užbaigė pralaimėdami 1 taškeliu - 25:24. Ketvirtajame kėlinyje pasikartojo analogiška situacija – pralaimėta vienu tašku - 20:21. Plungės „Olimpas“ klaipėdiečius nugalėjo 86:78. Užtikrintos 2 puikios pergalės leido Plungės „Olimpui“ atsitiesti, juolab, kad laimėta prieš komandas, kurios dar nebuvo patyrusios nė vieno pralaimėjimo.

Klaipėdos komandoje naudingiausias buvo Justas Grikštas, jis surinko 19 naudingumo balų, pelnė 12 taškų, atkovojo net 12 kamuolių. Mantas Montvila surinko 18 naudingumo balų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir įmetė 13 taškų. Vladislav Šarapov surinko 9 naudingumo balus, atkovojo 6 kamuolius ir prie komandos rezultato prisidėjo 12 taškų.

Plungės „Olimpo“ komandą į priekį vedė Deividas Rasys. Per 26 minutes jis surinko net 30 naudingumo balų, atkovojo 11 kamuolių ir įmetė 25 taškus. Eimantas Žilius, pripažintas naudingiausiu praėjusios savaitės RKL žaidėju, surinko 23 naudingumo balus, atkovojo 11 kamuolių, pelnė 12 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Vieno iš naudingiausių komandos krepšininkų pozicijos neapleido ir Gediminas Jakštas. Jis surinko 22 naudingumo balus, prie komandos rezultato prisidėjo 20-čia taškų, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir baudas mėtė 100 proc. taiklumu.

Lapkričio 10 dieną 19 valandą Plungės „Olimpas“ namuose susitiks su savo bendravardžiu „Olimpu“ iš Ukmergės. Šiuo metu ukmergiškiai turi 3 pergales ir vieną pralaimėjimą. Plungiškiams reikalingas visų gerbėjų palaikymas, todėl nepamirškite ateiti palaikyti savo komandos. Kitą dieną, lapkričio 11-ąją, 14 valandą, plungiškiai stos į akistatą su Biržų „Biržai – KKSC“ krepšininkais, kol kas laimėjusiais tik vienerias rungtynes.