Sportas2017 m. Liepos 24 d. 12:05

Plaukikai U. Mažutaitytė ir D. Rapšys pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordus

10099

Budapešte (Vengrija) vykstančio pasaulio plaukimo čempionato vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose pirmadienį lietuvis Danas Rapšys užėmė dešimtąją vietą ir pelnė kelialapį į pusfinalį.

22-jų metų plaukikas finišavo per 1 min. 46,93 sek. ir 0,17 sek. pagerino savo paties šiemet pasiektą Lietuvos rekordą.

Atrankoje dalyvavo 73 plaukikai, į pirmadienį vakare vyksiantį pusfinalį pateko 16 sportininkų.

Moterų 100 m plaukimo nugara atrankoje (59 dalyvės) Ugnė Mažutaitytė užėmė 27-ąją vietą. 20-metė plaukikė distanciją įveikė per 1 min. 2,02 sek. ir 0,6 sek. pagerino savo pačios 2015 metais pasiektą Lietuvos rekordą.

Moterų 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybose Rūta Meilutytė užėmė trečiąją vietą ir pateko į pusfinalį. 20-metė plaukikė, kuriai priklauso šios rungties pasaulio rekordas, nuotolį įveikė per 1 min. 5,81 sek.

Greičiau plaukė amerikietė Lili King (Lilly King, 1.05,20) ir rusė Julija Jefimova (1.05,60).