Sportas2018 m. Kovo 14 d. 20:37

„Pieno žvaigždės“ laimėjo pirmąsias BBL pusfinalio rungtynes (fotogalerija)

Etaplius nuotr.

31688

Baltijos vyrų krepšinio lygos (BBL) pirmosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda išvykoje 91:84 (31:20, 15:30, 26:12, 19:22) nugalėjo „Šiaulių“ ekipą.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 11 taškų skirtumu, bet įpusėjus mačui, priekyje jau buvo „Šiauliai“ (50:46). Po trečiojo kėlinio Pasvalio klubas vėl susigrąžino dviženklę persvarą (72:62) ir sau palankų rezultatą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Pieno žvaigždėms“ 16 taškų pelnė Osvaldas Olisevičius, po 15 - Viačeslavas Bobrovas ir Trevoas Hughesas, po 10 - Arteras Ausėjs ir Jahenssas-Lay Manigatas.

„Šiaulių“ ekipoje 22 taškus surinko Laurynas Birutis, po 17 - Akeemas Wrightas bei Donatas Sabeckis (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 21 dieną Pasvalyje.

Kitame pusfinalyje susitinka Tartu universiteto (Estija) ir „Jūrmala“ (Latvija) ekipos.