Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai iškovojo prizines vietas

Panevėžio sporto centro nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: Panevėžio sporto centras

256015

Praėjusią savaitę lengvosios atletikos manieže vyko dvi Panevėžio sporto centro organizuotos lengvosios atletikos varžybos – Panevėžio miesto atviras jaunučių čempionatas bei tarptautinės varžybos „Sprinto diena Panevėžyje".

Savaitgalį vykusios tarptautinės varžybos „Sprinto diena Panevėžyje" sulaukė gausaus dalyvių būrio. Savo miklumą išbandė per 200 lengvaatlečių iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Švenčionių, Marijampolės, Alytaus, Visagino, Kaišiadorių bei Latvijos. Sportininkai vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų amžiaus grupėse varžėsi dvikovėje 60 m + 200 m, 60 m + 300 m bei estafečių rungtyse. Įvairiose amžiaus grupėse dalyvavę Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Jaunučių grupėje dvikovėje greičiausiai 60 ir 200 m bėgimo rungtis įveikė bei pirmą vietą laimėjo Benas Malinauskas. Jis 60 m distanciją įveikė per 7,73 sek., o 200 m – per 24,55 sek. Toje pačioje amžiaus kategorijoje mergaičių grupėje antrą vietą iškovojo Emilija Kropaitė. Mergaitė 60 m įveikė per 8,30 sek., o 200 m – per 27,68 sek. Jaunių grupėje nepralenkiamas buvo Kasparas Breimelis, kuris 60 m įveikė per 7,23 sek., o 200 m – per 23,56 sek. Jaunimo grupėje varžęsis Kasparas Bačianskas 60 m nubėgo per 7,33 sek., 200 m per 23,30 sek. ir laimėjo trečią vietą. Suaugusiųjų grupėje estafetiniame bėgime 4x200 m dalyvavusios Neda Vidzėnaitė, Aira Kurklietytė, Gerda Kudulytė ir Greta Taraškevičiūtė užėmė antrą vietą.

Sportininkės estafetę įveikė per 1 min. 55 sek. Mergaičių grupėje estafetiniame bėgime 2x50 m dalyvavusios Emilija Celiešiūtė ir Ignė Stakauskaitė iškovojo pirmą vietą (14,57 sek.). Vos per milisekundę – 14,58 sek. - nuo priešininkių atsilikusios Elzė Rasiulytė ir Ugnė Šteinaitė užėmė antrą vietą. Jaunučių grupėje dalyvavusios Emilija Kropaitė su Evita Morkelyte estafetę įveikė per 13,89 sek. ir tai joms garantavo pirmą vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavusios Mėta Narbutaitė ir Urtė Šteinaitė estafetę įveikė per 14,59 sek. bei užėmė trečią vietą. Jaunių grupėje estafetę pirmos per 14,63 sek. įveikė Toma Trotenskytė su Vyte Briedelyte. Jaunimo amžiaus grupėje pirma vieta atiteko Simonai Maciškytei ir Monikai Aleknavičiūtei, estafetę įveikusioms per 14,40 sek. Berniukų jaunučių amžiaus grupėje estafetę per 13,03 sek. pirmi įveikė Benas Malinauskas su Mangirdu Ragausku, antri – Džiugas Kopūstas su Aidu Armoku (13,12 sek.). Jaunimo amžiaus grupėje pirmi buvo Kasparas Bačianskas su Kasparu Breimeliu, estafetę įveikę per 11,57 sek., antri – Jokūbas Grigaliūnas su Vytaru Sarapu (12,86 sek.).

Panevėžio miesto lengvosios atletikos atvirame jaunučių čempionate sportininkai varžėsi 60, 200 m, 60 m barjerinio bėgimo, šuolių į aukštį ir tolį bei rutulio stūmimo rungtyse. Varžybose Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo 14 aukso, 11 sidabro ir 9 bronzos medalius. Šios varžybos buvo puiki proga pasitikrinti jėgas prieš sausio pabaigoje vyksiantį Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatą.

Varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerių Aldonos Dobregienės, Viktorijos Barvičiūtės, Kristinos Sabalytės, Rimvydo Smilgio, Remigijaus Jakubausko, Vidmanto Ščevinsko, Brigitos Šiaučiūnaitės ir Gyčio Krivicko ugdytiniai.