Aktualijos2021 m. Rugsėjo 2 d. 08:27

Pakruojiečiai pateko į ralio „Aplink Lietuvą 2021“ čempionų penketuką

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

186549

Sostinės S. Daukanto aikštėje finišavo tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2021“, kurio dalyviai varžėsi dėl garbingiausio trofėjaus kiekvieno sportininko kolekcijoje – Prezidento taurės. Ralyje dalyvavo dvi pakruojiečių komandos – Kęstutis ir Milvydas Malinauskai, bei Sauliaus Kučo ir Sauliaus Liukpetrio duetas.

Šiemet rezultatai K. ir M. Malinauskams išskirtinai džiuginantys – sportininkai bendroje įskaitoje iškovojo 5-ąją vietą! S. Kučas ir S. Liukpetris bendroje įskaitoje liko 34. Ekipažams įveikti ralį padėjo mechanikai Mindaugas Zevertas ir Ričardas Šostakas.

S. Daukanto aikštėje garbingus penktosios vietos apdovanojimus Malinauskai atsiėmė iš Lazdijų rajono merės Ausmos Miškinienės rankų. Susirinkusius sportininkus sveikino LR Prezidentas Gitanas Nausėda, ministrai, seimo nariai, šalies rajonų vadovai.

Pakruojo šventės metu, rugpjūčio 28-ąją, ralyje dalyvavę sportininkai neaplenkė ir Pakruojo. Noreikonių kaimo apylinkėse jų laukė 7 km. žvyro trasa, o greičiausiai ją įveikė ir Pakruojo rajono mero Sauliaus Margio taurę iškovojo šiauliečiai Erikas ir Robertas Valkeriai.

Pakruojo etapo ralio organizavimu rūpinosi Pakruojo automobilių sporto klubas (vad. Audrius Kliminskas).
Ralio etapo rėmėjai ir pagalbininkai: Pakruojo seniūnija, AB „Meresta“, šeimos medicinos klinika „Medicus LT“, Pakruojo ūkininkų kredito unija, RM baldai.