„Neptūno“ krepšininkai Čempionų lygoje pralaimėjo čempionams

Klaipėda

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

22465

Krepšinio klubų Čempionų lygos septintojo turo rungtynėse B grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose išvykoje 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23) pralaimėjo čempionės titulą ginančiai Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) ekipai.

„Neptūnas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 22:18, bet po antrojo jau atsiliko 38:48. Po apylygio trečiojo ketvirčio, svečiai neatsilaikė per paskutines 10 min. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 23:11 ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Klaipėdos komandai (5 pergalės/2 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Arnas Butkevičius, 11 - Mindaugas Girdžiūnas, 10 - Chuanas Palasijas (Juan Palacios, 11 atk. kam.), po 9 - Edgaras Želionis ir Simas Galdikas.

„Iberostar“ (6/1) ekipoje rezultatyviausiai žaidė lietuvių kilmės amerikietis Timas Abromaitis. Jo sąskaitoje - 18 taškų. 16 taškų pridėjo Roskas Alenas (Rosco Allen).

„Neptūno“ krepšininkai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-47.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais gruodžio 12 dieną išvykoje su Šalono „Elan Chalon“ (Prancūzija) ekipa.