Sportas2018 m. Kovo 31 d. 13:30

Moterų futbolo A lygos sezonas startavo „Bangos“ ir „Gintros-Universiteto“ pergalėmis

33269

Pirmosios Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato rungtynės Vilniuje ir Kaune buvo sėkmingos viešnių komandoms.

Lygos atidarymo rungtynės buvo surengtos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione, kur susikovė Vilniaus MFA „Žalgiris“ ir Gargždų „Banga“. Mačą 2:1 (1:1) laimėjo Gargždų klubas.

„Bangos“ atakų lyderė Lijana Gedminaitė jau 6-ąją minutę pelnė įvartį. „Žalgiris“ įvarčiu atsakė 39-ąją min., kai pasižymėjo Ugnė Adamavičiūtė. Po pertraukos abi komandos kūrė pavojingas progas, tačiau realizuota buvo viena. Gargždiškių kapitonė Monika Grikšaitė 80-ąją min. taikliu galingu smūgiu išplėšė „Bangai“ pergalę 2:1.

NFA stadione, Kaune, susitiko principinės varžovės - „Kauno Žalgirio“ ir Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandos. Šios ekipos prieš tris dienas susirungė dėl LMFA Žiemos taurės turnyro pirmosios vietos ir šiaulietės susitikimą laimėjo 5:0.

Šįkart kaunietės pademonstravo drausmingesnę gynybą, tačiau „Gintros-Universiteto“ futbolininkės vėl buvo pajėgesnės. Pirmieji įvarčiai krito gana anksti - Algimantė Mikutaitė pasižymėjo 4-ąją min., o Liubovė Hudčanka - 8-ąją min. Galop, šiauliečių pergalę 3:0 įtvirtino Jelena Čubrilo.