Marijampoliečių pasiekimai Lengvosios atletikos čempionate

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

47233

Liepos 27–28 dienomis Palangoje jau 95-tą kartą vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Marijampolės sporto centro „Sūduva" lengvaatlečių komanda nudžiugino medaliais.

Pirmą kartą Lietuvos čempiono vardą kūjo metimo rungtyje iškovojo Tomas Vasiliauskas(rez. 63,82), jo komandos draugas Lukas Simonavičius buvo trečias (rez. 57,18). Vienintelė komandos mergina kūjo metikė Aistė Žiginskaitė šiais metais iškovojo antrąją vietą (rez. 49,81). Du trečiosios vietos apdovanojimus iškovojo Almantas Dapkevičius - 400 m distancijoje (rez. 48,98, pagerintas asmeninis rezultatas) ir 400 m barjerinio bėgimo rungtyje (rez. 57,32). Antrąją vietą 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje iškovojo Giedrius Valinčius (rez. 9.41,86), o trečias 800 m distancijoje, pasigerinęs savo asmeninį rezultatą, buvo Darius Petkevičius(rez. 1.53,93). Sportininkus treniruoja Arvydas Šedys, Vladas Komisaraitis ir Dalia Urbonienė.