Sportas2017 m. Gruodžio 9 d. 17:32

Lietuvos rankinio lygoje pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos

Lietuvos rankinio lygos nuotr.

22908

Lietuvos vyrų rankinio lygoje šeštadienį Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ komanda svečiuose 41:36 (19:16) įveikė Varėnos „Ūlos“ rankininkus.

Svečiai iš Šiaulių, įpusėjus pirmajam kėliniui, turėjo trijų įvarčių persvarą (10:7). Nors varėniškiams pavyko išlyginti ir net persverti rezultatą, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Deivydo Virbausko vedami svečiai. Pasibaigus pirmajam kėliniui Šiaulių klubas pirmavo 19:16. Antrojo kėlinio pradžioje Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“ padidino savo persvara iki šešių įvarčių (26:20) ir šeimininkų artyn neprisileido iki pat finalinio švilpuko.

Šiaulių komandai Deivydas Virbauskas pelnė 14 įvarčių, Aivaras Budrys - 9, Tomas Baliutavičius ir Eligijus Baranauskas - po 4.

Varėnos ekipoje Deivas Eidukonis pasižymėjo 15 kartų, Kęstutis Ikasala ir Gediminas Barysas - po 6, Mykolas Baliūnas - 4.

„Rungtynes Varėnoje, kaip visada, sunku žaist. Pirmas kėlinys nuo pradžių nelabai įvertinamas. Įsisukom į žaidimą ir patys klydom, ir varžovai klydo, ir gavosi toks rezultatas. Antro kėlinio pabaigoje pradėjom gynyboj geriau dirbti, visą kėlinį atidirbo, „padarėm“ persvarą ir išlaikėm tą rezultatą iki rungtynių pabaigos“, - sakė Šiaulių komandos treneris Arūnas Balčiūnas.

„Rungtynių pradžia buvo įspūdinga, buvo mažai klaidų. Ėjome taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio vyrai truputį atsipalaidavo, pasipylė klaidos. Labiausiai strigom su atakom, labai suskubėtos ir neįžaistos. Daug prarastų kamuolių per skubėjimą. Deja, nelabai sekėsi gynyboje, bet padarėm tikrai daug. Buvo geros rungtynės“, - kalbėjo „Ūlos“ trenerė Gintarė Krapukaitienė.

Kitose rungtynėse „Vilniaus“ komanda išvykoje 35:26 (16:14) nugalėjo „Utenos“ rankininkus.

Rungtynes svečiai iš Vilniaus pradėjo spurtu 5:0, vis tik Utenos klubas sugebėjo atsitiesti ir išlyginti žaidimą. Didelių pastangų dėka jam pavyko priartėti ir prieš ilgąją pertrauką vilniečiai pirmavo tik 16:14. Svečiai visus reikalus sutvarkė tik prasidėjus antrajam kėliniui. Antrąją rungtynių pusę jie pradėjo laimėdami atkarpą 6:0 ir taip įtvirtino savo dominavimą šiame susitikime. Nors uteniškiams pavyko kiek apmažinti solidų „Vilniaus“ pranašumą, tačiau rimčiau sugrįžti į rungtynes jiems jau nepavyko.

Vilniaus komandai 9 įvarčius pelnė Domantas Raudonius, 6 - Simas Stankevičius, 5 - Lukas Ragelis, po 4 - Martynas Lapinskas ir Šarūnas Sakalauskas.

Utenos ekipoje Ernestas Nikitinas pasižymėjo 6 kartus, Giedrius Kvyklys - 5, Eimantas Sinkevičius ir Arūnas Urbonas - po 4.

Po 6 taškus turinčios „Vilniaus“ ir „Dubysos-Gubernijos“ komandos turnyro lentelėje dalijasi 5-6 vietas. „Ūla“ ir „Utena“ turi po 1 tašką.