Kelmėje surengtas tinklinio turnyras

Nuotraukos Vytauto Zorio

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

78135

Kovo 30–31 d. Kelmėje surengtas Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „NEMUNAS“ XXVI tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 11 komandų iš visos Lietuvos. Turnyras vyko trijose sporto salėse.

Iškilmingas turnyro atidarymas vyko Kelmės sporto centre. Sveikinimo žodį tarė Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, pasidžiaugęs naujuoju sporto centru ir galimybe priimti svečių komandas bei rengti varžybas Lietuvos mastu. Sportininkus sveikino asociacijos „NEMUNAS“ pirmininkas Kęstutis Levickis, rajono tarybos narys Rimantas Motuzas.

Varžybose rungėsi vyrų ir moterų komandos. Vyrų grupėje nugalėtojais tapo šios komandos: I vietą iškovojo Kelmės „Tandemas“, II vietą – Šiaulių „Yvas“, III – Gargždų sporto centras. Moterų grupėje nugalėtojomis tapo šios komandos: I vietą iškovojo Šiaulių „Kane‘s arena“, II – Klaipėdos „Viesulas“, III – Gargždų sporto centras.