Sportas2017 m. Spalio 31 d. 18:29

„Juventus“ krepšininkai po atkaklios kovos patyrė nesėkmę Krasnojarske

Utena

18831

Krepšinio klubų Čempionų lygos ketvirtojo turo rungtynėse A grupėje antradienį Utenos „Juventus“ komanda išvykoje po atkaklios kovos 81:85 (13:20, 25:9, 25:20, 18:36) pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisei“ (Rusija) ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę.

Utenos ekipa pirmąjį kėlinį pralaimėjo 13:20, bet įpusėjus mačui jau pirmavo 38:29. Po trečiojo ketvirčio „Juventus“ dar labiau padidino pranašumą - 63:49. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje aikštėje dominavo šeimininkai, kurie paskutinę 10 min. atkarpą laimėjo 36:18 ir iškovojo pergalę.

Utenos ekipai po 23 taškus pelnė Leronas Dendis (Laron Dandy), 14 - Entonis Ailendas (Anthony Ireland, 7 rez. perd.), 10 - Maksimas Kornijenka (9 atk. kam.).

Antrąją pergalę iškovojusioje „Jenisei“ ekipoje 18 taškų surinko Vitalis Liutyčius, 17 - Entonis Hiljardas (Anthony Hilliand), po 12 - Maticas Rebecas bei Saleimanas Breimonas (Suleiman Braimon).

Kitas rungtynes Utenos klubas žais lapkričio 8 dieną namuose su Sasario „Dinamo“ (Italija) ekipa.