Sportas2017 m. Gegužės 20 d. 19:05

Įspūdingai atsitiesę kanadiečiai pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato finalą

Pasaulis

3704

Kelne (Vokietija) ir Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato pirmajame pusfinalyje šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Kanados rinktinė po atkaklios kovos 4:2 (0:0, 0:2, 4:0) įveikė Rusijos komandą ir pateko į finalą.

Antrajame kėlinyje po įvartį pelnė Jevgenijus Kuznecovas (33 min.) bei Nikita Gusevas (35) ir Rusija pirmavo 2:0. Vos prasidėjus trečiajam kėliniui (41 min.) kanadietis Markas Šeifelė (Mark Scheifele) sušvelnino savo ekipos atsilikimą. Rezultatą pasaulio čempionai išlygino 56-ąją min., kuomet pasižymėjo Neitas Makinonas (Nate MacKinnon).

Įsibėgusių kanadiečių rusai nebesustabdė. 57-ąją min. Kanadą į priekį išvedė Rajanas O‘Reilis (Ryan O‘Reilly), o 59-ąją min. tašką rungtynėse padėjo į tuščius vartus tiksliai smūgiavęs kanadietis Šynas Kuturjė (Sean Couturier).

Kitame pusfinalyje susitiks Švedijos ir Suomijos ledo ritulininkai.