Sportas2017 m. Gegužės 21 d. 09:32

Europos jaunių irklavimo čempionato pirmuosius barjerus sėkmingai įveikė keturios Lietuvos valtys

3712

Krefelde (Vokietija) šeštadienį prasidėjusiame Europos jaunių irklavimo čempionate pirmuosius atrankos barjerus pavyko įveikti keturios mūsų šalies įguloms, sekmadienį tęsiančioms kovą dėl medalių.

Vienvietes irkluojančių merginų varžybų atrankos ketvirtajame plaukime Eglė Bezzubovaitė distanciją įveikė per 8 min. 33,45 sek., užėmė antrąją vietą ir iš karto pateko į pusfinalį.

Tuo metu Gvidas Nienius (7.56,9) savo plaukime liko šeštas ir turėjo dalyvauti paguodos plaukime. Šio etapo ketvirtajame plaukime lietuvis buvo penktas (8.00,66) ir sekmadienį dalyvaus C ir D finalų pusfinalyje.

Dvivietę be vairininko irkluojančios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė savo rungties trečiajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 8 min. 10,22 sek., užėmė trečiąją vietą ir taip pat iš karto pateko į pusfinalį.

Analogiškoje vaikinų rungtyje Domantas ir Dovydas Stankūnai atrankos pirmajame plaukime liko penkti (7.29,51), paguodos plaukime - ketvirti (7.26,57) ir savo dalyvavimą čempionate užbaigs startu C finale.

Porinę dvivietę irkluojantys Titas Mašanauskas ir Kasparas Keršanskas ketvirtajame atrankos plaukime užėmė antrąją vietą (7.09,19), tačiau taip pat turėjo dalyvauti paguodos plaukime. Pastarajame mūsiškiai vėl buvo antri (7.05,30), bet to jau užteko, kad patektų į pagrindinį pusfinalį.

Paskutinė lietuvių įgula - porinę keturvietę irkluojančios Viktorija Vareikaitė, Evelina Butrimavičiūtė, Ieva Medelinskaitė ir Raminta Morkūnaitė - pirmajame atrankos plaukime užėmė trečiąją vietą (7.12,15) ir savo rungties pusfinalį pasiekė tiesiausiu keliu.