E. Ulanovo koncertas Pasvalyje: „Žalgiris“ nupūtė „Pieno žvaigždes“

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS

264986

Vos 16 minučių ketvirtadienį Pasvalyje žaidęs Edgaras Ulanovas surengė asmeninį sezono pasirodymą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Kauno „Žalgirio“ kapitonas pelnė 20 taškų, pataikęs tris tritaškius iš trijų (5/8 dvit., 1/1 baud.). E.Ulanovas taip pat sugriebė 5 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 22 naudingumo balus, nors visą ketvirtą kėlinį jau praleido ilsėdamasis ant atsarginių suolo.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusio E.Ulanovo vedamas „Žalgiris“ (24-4) išvykoje sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (7-21) – 88:61 (24:15, 19:15, 25:17, 20:14).

Kazio Maksvyčio auklėtiniai atitrūko dar pirmajame kėlinyje, o didžiausia jų persvara siekė 29 taškus.

„Žalgiris“ pastaruoju metu išgyvena tikrą maratoną – per pastarąsias 7 dienas žaidė jau trečiąsias rungtynes. Maža to, jau poryt kauniečių laukia dar viena LKL akistata – su Alytaus „Wolves“ ekipa Garliavoje.

Iš karto po šio mačo „Žalgirio“ lauks kelionė į Barseloną. Kauniečiai pradės Eurolygos ketvirtfinalio seriją iki 3 pergalių su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“. Pirmas mačas – jau balandžio 26 d.

Tai suprasdamas K.Maksvytis nevargino savo krepšininkų, tolygiai paskirstęs žaidimo laiką. Ilgiausiai – 24 minutes – žaidė Ignas Brazdeikis.

„Žalgiriui“ šiame mače nepadėjo Isaiah Tayloras, „Pieno žvaigždėms“ – Justas Furmanavičius ir Martynas Arlauskas.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Šaulys 16, Artiomas Kovalovas 13 (6 atk. kam.), Julius Jucikas 8, Rihardas Kuksikas, Ignas Vaitkus ir Martynas Pacevičius (6 atk. kam.) – po 6.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20, Achille Polonara ir Laurynas Birutis (7 atk. kam.) – po 15, Kevarriusas Hayesas 12 (8 atk. kam.), Ignas Brazdeikis 11 (8 atk. kam.).