Džiuginantys Prienų r. savivaldybės sportininkų laimėjimai

Prienai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

6055

Svari pergalė MMA turnyre Danijoje
Mišrių kovos menų profesionalas, Prienų KKSC treneris Rokas Stambrauskas – tikro sportininko ir kovotojo pavyzdys jaunimui. Birželio 3 d. Danijoje įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „MMA Galla 03“, kuriame Lietuvos sunkiasvoris R. Stambrauskas iškovojo puikią pergalę. Pagrindinėje vakaro kovoje lietuvis jau pirmajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo akivaizdžiu favoritu vadintą daną Nicką Barno, kuris per profesionalo karjerą patyrė vos antrą nesėkmę.

Su aukščiausiais apdovanojimais sugrįžo KKSC irkluotojai

Birželio 3–4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių irklavimo žaidynės. Pirmąją varžybų dieną visos valčių įgulos varžėsi 2000 m distancijoje. Šis varžybų nuotolis dar vadinamas olimpiniu, nes Olimpinėse žaidynėse irkluotojai varžosi tik 2000 m distancijoje. Prienų KKSC irkluotojai, irklavę paviene keturviete, tapo čempionais, keliomis dešimtosiomis sekundžių aplenkę Šiaulių miesto sportininkus.

Antrąją varžybų dieną visi irkluotojai kovojo 500 m distancijoje. Prienų rajono irkluotojai starte susidūrė su klaipėdiečiais ir finišavo antri. Komanda, kurioje irklavo Lukas Ališauskas, Danielis Matukaitis, Vytenis Arbačiauskas, Deividas Kuzma, iškovojo 8 medalius.

...ir orientacininkai

Birželio 4 d. Lazdijų rajone, Bestraigiškių miške, vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje. Čempionate dalyvavo 479 sportininkai iš visos Lietuvos.

Prienams atstovavo 15 OSK Prienų „Šilas“ ir Prienų KKSC sportininkų. Jie parsivežė nemažą kraitį svarių apdovanojimų: