PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Gegužės 27 d. 14:43

Didelis vaikas: 6 įpročiai, išduodantys silpno charakterio vaikiną

Vilnius

© www.needpix.com

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


85189

Jeigu esate įpratusios priimti sprendimus pačios, santykiai su vaikinu, priklausomu nuo svetimos nuomonės, bus arba tobula darna, arba katastrofa.

Suvokimas, kad šalia yra silpnavalis vyras, atsiranda ne iškart. Santykių pradžioje autonomija netgi būna nepriimtina. Partneriai turi stengtis būti maksimaliai lankstūs ir taikstytis vienas prie kito.

Tik po kurio laiko nuolatiniai klausimai „ką man daryti?“ ima atrodyti ne pagarba partnerės nuomonei, o silpnybe. Kaip suprasti, kad vaikinui trūksta savarankiškumo? Tai išsiaiškinti galite pagal toliau aprašytus 6 požymius.

1. Per dažnai kreipiasi pagalbos į savo tėvus

Vaikinas atrodo suaugęs, bet iki šiol automatiškai skambina tėvams, kad paprašytų pinigų degalams ar paklaustų mamos, kokią tabletę jam išgerti nuo galvos skausmo. Jis net nebando spręsti problemų savarankiškai. Tokių vaikinų atsakomybės jausmas už savo gyvenimą būna neišsivystęs.

Jam nieko nereikėdavo daryti pačiam. Jeigu skatinsite jo bejėgiškumą, visą bendrą gyvenimą teks aiškinti, kaip įjungti skalbyklę, kur padėtos kojinės ir kad neverta imti kredito poilsiui Turkijoje.

2. Nesugeba susidoroti su stresu

Vyras ateina į šį pasaulį, kad spręstų problemas. Kitaip kam gamta jam padovanojo fizinę jėgą ir mėnesinių nebuvimą? Stresas jam turi būti įprastas kaip miegas. Bet kokia kliūtis – tai galimybė įrodyti, kad jis ne veltui skutasi ir naudojasi pisuarais viešose vietose. Gaila, kad ne visi vaikinai atsakingai vertina savo statusą. Jeigu jūsų didvyris puola į neviltį nuo menkiausių problemėlių ir lieka tokios būklės tol, kol kas nors jų neišsprendžia, teks jums pačiai būti stipriai ir nepriklausomai.

3. Kelia nereikalingų dramų

Bet kokia drama, kurią vaidina vyras, yra nereikalinga. Nervintis, išpūsti problemą, žiūrėti ir laukti, kol kas nors ją išspręs, labiau tinka moteriai, bet ne vyrui. Tai labai priklausomas ir nesveikas būdas spręsti problemas. Jei vyras, susidūręs su bet kokiu sunkumu, kelia dramą, vadinasi, jis akivaizdžiai manipuliuoja kitais.

4. Negali nieko daryti vienas

Be mamos ar draugės vadovavimo jis negali nueiti pas gydytoją, nusipirkti drabužių ar parūpinti produktų vakarienei. Jei vienintelis savarankiškas darbas, kurį daro vaikinas, – sugebėjimas išgerti alaus su draugais, prieš skųsdamosi likimu, pasvarstykite, ar ne jūs prisidėjote prie tokio dvimetrinio mažylio užauginimo. Jeigu jį tokį padarė motina, laikas parodyti jam, kas yra gyvenimas. Nepainiokite rūpinimosi su globa ir neprisiimkite sau per daug įsipareigojimų.

5. Nesugeba priimti sprendimo už save

Vienas dalykas yra kreiptis patarimo į draugą, atsidūrus sudėtingoje situacijoje, kitas – atlikti sociologines apklausas kiekvieną kartą, kai reikia ką nors nuspręsti. Manote, kad jis per daug atsakingas ir nori viską gerai pasverti? Kiekvienu atveju vaikinas ieško, kam suversti kaltę dėl galimos nesėkmės. Priklausomam žmogui sunku suprasti, ko jis nori. Toks vaikinas manipuliuos jumis, jeigu jūsų autoritetas bus stipresnis už tėvų ar draugų įtaką. Nuo tokios vienvaldystės jūs greitai pavargsite, o pasiekti partnerystės su tokiu vaikinu nepavyks.

6. Vengia konfliktų

Atskirti kantrų vyrą nuo kenčiančiojo nėra sunku. Jeigu vaikinas lieka dirbti blogame darbe, kenčia toksinius santykius su draugu ar giminaičiais, suvokia, kas jam trukdo gyventi, bet nieko nedaro, tai nepriklausomybės nėra jo gyvenimiškų vertybių sąraše.

Šaltinis: Heroine.ru

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.png