Sportas2017 m. Rugsėjo 14 d. 21:17

Dėl R. Sargūno taurės kovos „Lietkabelio“ ir „Dzūkijos“ krepšininkai

Kėdainiai

14609

Raimundo Sargūno taurės krepšinio turnyro Panevėžyje pusfinalyje ketvirtadienį Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 79:73 (21:19, 18:17, 24:19, 16:18) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Per pirmuosius du kėlinius vyko kova taškas į tašką ir visą laiką nors ir nežymiai, bet priekyje buvo „Lietkabelis“ - 21:19 po pirmojo kėlinio ir 39:36 įpusėjus mačui. Po ilgosios pertraukos šeimininkai iš karto spurtavo ir po atkarpos 14:2 įgijo dviženklį pranašumą - 53:38. Vis dėlto iki ketvirčio pabaigos „Nevėžis“ priartėjo - 55:63.

Paskutiniajame kėlinyje svečiai vijosi varžovus ir po spurto 14:0 buvo sumažinę deficitą iki 1 taško (71:72), bet Ado Juškevičiaus ir Lorenzo Viljamso (Lorenzo Williams) pastangomis Lietuvos vicečempionai atitrūko ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Darjušas Lavrinovičius pelnė 16 taškų, L. Viljamsas - 13, Donatas Tarolis - 10 (6 atk. kam.), Adas Juškevičius - 9 (5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius ir Žanis Peineris pridėjo po 8 taškus.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Gabrielius Maldūnas (11 atk. kam.), 16 - Malkolmas Grantas (Malcolm Grant), 13 - Džeimsas Vudardas (James Woodard).

Penktadienį turnyro finale „Lietkabelio“ lauks Alytaus „Dzūkija“. Alytiškiai kitame pusfinalyje 78:71 (26:25, 26:14, 16:13, 10:19) įveikė Latvijos vicečempionę Ventspilio „Ventspils“ ekipą.