Sportas2017 m. Rugpjūčio 7 d. 10:34

Bėgime basomis pasiektas dalyvių limitas

11389

Trečią kartą Europos centro golfo klube organizuojamas bėgimas basomis sulaukė didelio susidomėjimo. Išbandyti minkštos žolės kilimu nuklotą trasą sekmadienį panoro 400 aktyvaus laisvalaikio mėgėjų.

„Siekiant apsaugoti golfo aikštyno žolę, šiame bėgime turime riboti dalyvių skaičių. Registracija į renginį buvo sustabdyta, pasiekus 400 užsiregistravusiųjų skaičių. Džiaugiamės, kad bėgimas basomis sulaukia didelio susidomėjimo, skatina prasmingą laisvalaikį ir paįvairina Lietuvoje rengiamų bėgimo renginių pasiūlą“, - sakė renginį organizuojančios asociacijos „Sporto renginiai“ direktorius Evaldas Martinka.

Šiais metais bėgimo basomis organizatoriai dalyviams pristatė naują trasą. Žolės kilimu nuklotą trasą bėgikai išmėginti galėjo 4 km ir 8 km nuotoliuose, o mažiesiems renginio svečiams buvo siūloma 500 m distancija. Visiems jiems galiojo viena sąlyga - dalyviai šiose varžybose privalo bėgti basomis.

Virš 100 ištvermingiausių bėgikų rinkosi ilgiausią varžybų rungtį - 8 km. Šios rungties nugalėtojais tapo Darius Petkevičius ir Gitana Akmanavičiūtė.

Vyrų kategorijoje pirmąją vietą užėmęs marijampolietis D. Petkevičius bėgimo basomis trasą įveikė per 28 min. 59 sek. Antras finišavo Augustas Jakubynas (29.48) iš Klaipėdos. Trečiąją vietą, atbėgęs per 31 min. 3 sek., užėmė Irmantas Masiulis.

8 km distanciją moterų grupėje per 35 min. 20 sek. įveikė ir pirmąja vieta džiaugėsi G. Akmanavičiūtė. Prieš metus bėgime basomis ji buvo antra. Antra finišavo Inga Mastianica (37.24) iš Pabradės, o trečiąją vietą užėmė Rasa Bačanskienė (38.47).

Beveik 200 bėgimo entuziastų stojo prie 4 km rungties starto. Greičiausi joje buvo Justinas Laurinaitis (14.04) ir Vaida Priedininkaitė (17.36).

Bėgimą basomis išmėgino ir gausus būrys mažųjų dalyvių - jie varžybose įveikė beveik 1000 m distanciją.