Aktualu | Gyvenimas | Pramogos | + Projektai | Specialiosios rubrikos |
Pasirinkite savo miestą | Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Marijampolė | Telšiai | Alytus | Tauragė | Utena |
Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT
Kas yra ateities pranašystė?
Ezoterikai žino, kad praeitis, dabartis ir ateitis egzistuoja ir yra fiziškai prieinamos. Kitaip tariant, galima pereiti į praeitį (vandens magija) arba į ateitį (oro magija). Tačiau judėdami į ateitį atsidursite multivariancijos zonoje, o šioje zonoje galima kalbėti apie vienokio ar kitokio įvykių raidos būdo tikimybę, kas galiausiai lemia paralelinių pasaulių su alternatyvia istorija egzistavimą. Be to, ateities įvykiai turi įtakos dabarčiai. Šis veiksnys vadinamas tikimybės bangomis ir gali būti išmatuotas. Energijos tankis skirtingose tikimybių eilutėse yra skirtingas, o tai leidžia kalbėti apie daugiau ar mažiau tikėtiną tikrovės liniją. Tai leidžia būrėjui nustatyti ateitį, sutelkiant dėmesį į stipriausią signalą, gaunamą iš didžiausio tankio tikrovės šakos. Taro kortos šiuo atveju veikia kaip televizorius, kuris priima įeinantį signalą, būtent iš ateities ateinančios tikimybių bangos leidžia vizualizuoti „paveikslą“. Tuo pačiu metu pats būrėjas yra įrenginio „gaunančioji“ dalis. Ateities spėjimo detalumas ir patikimumas priklauso nuo jo parametrų ir nustatymų. Todėl numatant ateitį svarbiausia koreguoti paties būrėjo būseną ir jo jautrumą tikimybių bangoms.
Ar galima pakeisti ateitį?
Kadangi ateitis yra daugiamatė, tai pasirinkę vieną ar kitą tikimybę ateities spėjime, mes ją padarome realiausia. Tai yra, kaip besikeičianti mėnulio fazės prognozuojama ateitis tampa labiausiai tikėtina ateitimi. Taigi ateitis gali būti koreguojama, ir tai yra būrimo prasmė. Pamatęs neigiamą įvykį, būrėjas gali pateikti tam tikrą rekomendaciją, galinčią pakeisti situaciją.
Galima pakeisti ateitį naudojant specialius moduliatorius, tradiciškai vadinamus amuletais ir talismanais. Tačiau nerealu sukurti „absoliučią“ kelių parametrų apsaugą, nes daugybė sąlygų pradės prieštarauti ir neutralizuoti viena kitą. Pavyzdžiui, „vairuotojo apsauga“ gali padidinti tikimybę susirgti ar nuskęsti, o apsauga nuo kulkų padidintų galimybę mirti nuo kritimo iš aukštai. Yra daug variantų. Todėl kai kurioms trumpalaikėms problemoms išspręsti sukuriami amuletai (programuojami artefaktai), kurie veikia trumpą laiką. Pavyzdžiui, karo pilotas ketina pakilti į dangų, kad išspręstų kovinę misiją. Per šį trumpą laiką (iki kelių valandų) jam gresia užsimušti lėktuvu, būti nušautam. Gaminame amuletą, kuris pašalina šias galimybes, bet padidina tikimybę nuskęsti ar susirgti kvėpavimo takų ligomis. Grįžus iš skrydžio dovanojame dar vieną talismaną, saugantį nuo ligų.
Taro kortos – ne tik būrimo įrankis, bet ir įtakos ateičiai mechanizmas?
Visų pirma, Taro kortos yra žinių apie Pasaulį šaltinis. Fizikos vadovėlis, atėjęs pas mus nuo neatmenamų laikų. Su Taro kortomis galima nuveikti nuostabių dalykų, įskaitant ateities numatymą ir jos keitimą. Tačiau įtaka ateičiai yra daugiau kompleksinis dalykas, nes labai sunku nuspėti ir įvertinti visas įvyksiančias pasekmes. Vadovaujamasi artimiausios, aiškiausiai matomos naudos pasirinkimu, bet tuo pačiu pasirenkamas kelias atmetantis kitas tikimybes. Paprastas pavyzdys: sukuriame apsaugą ir moteris nepatenka į situaciją, kurioje ją užpuola maniakas. Tačiau tuo pat metu tam tikras jaunuolis neišgelbėja jos nuo maniako ir jos neveda. Arba, pavyzdžiui, talismanas išgelbėja kareivį nuo kulkos, ir jis gyvena dar keturiasdešimt metų, virsdamas girtuokliu ir namų tironu.
Problema ta, kad žiniuoniai, būrėjai, tarologai negali numatyti tolimos ateities. Jei dinamito išradėjas Nobelis žinotų visas savo atradimo pasekmes, greičiausiai jis niekada nebūtų šio savo išradimo paviešinęs, kaip ir daugelis kitų išradėjų, svajojusių padaryti žmoniją laimingą. Žmogus rizikuoja, o tai veda į civilizacijos vystymąsi. Didysis išradėjas Nikola Tesla, savo atradimus padaręs visiškai mistiniu metodu, nuo žmonijos paslėpė savo pagrindinį atradimą – bekontakčio energijos perdavimo per atstumą metodą. Yra žinoma, kad 1900 m. Ženevos parodoje jis demonstravo elektromobilį, kuris savaitę važiavo iki 150 km/h greičiu, neįkraunant akumuliatoriaus. Išsigandę naftos magnatai spaudoje apkaltino Teslą raganavimu. Įdomu tai, kad paveiktas šių kaltinimų išradėjas paslėpė keistąją bateriją, o žmonija prarado precedento neturintį energijos šaltinį.
Reklama